Přijeďte do Jevan

24.05.2024

ke mně na chatu, která se od 3.června do 31.srpna mění na Letní lesní ateliér. 

Co zde můžete vidět? 

Obrazy neobvyklého, leč příjemného spojení dřevořezby a malby. Obrazy různých témat si můžete zakoupit, nebo jen prohlédnout a potěšit se pro dobrou náladu. Pouze v tomto období můžete vidět většinu mých obrazů pohromadě, neboť většinu roku putují po různých akcích a výstavách. Chata se nachází v lesní části Jevan a je zde klid.

Datum a čas Prohlídky je nutné předem domluvit na tel.:
702 689 007.
 

V centru obce u rybníka najdete i parkoviště. 

Prohlídku obrazů můžete spojit s prohlídkou nádherné okolní přírody, která opravdu stojí za to. 

V obci je příjemná restaurace se zahrádkou, kde si můžete objednat od dobré svíčkové, jahodových knedlíků až po různé speciality a ceny vás nezrujnují. Dále je zde cukrárna s venkovním posezením a vedle ní dobře zásobený samoobslužný obchod s potravinami. Za zmínku jistě stojí místní kino, kde se nejen promítají filmy, ale hraje divadlo, koncerty a pořádá filmový festival. 

V okolních lesích rostou houby, maliny, ostružiny. Lesy jsou protkané stezkami. Jsou zde 3 rybníky a ve 2 se lze vykoupat(na vlastní nebezpečí). Z Prahy do Jevan jede autobus ze stanice metra Háje. 

Okolní příroda je často využívána filmaři a tak vám některá místa mohou být povědomá. Na místě ode mě můžete obdržet souřadnice zajímavých míst označených v aplikaci mapy.cz.

Těším se na vaši návštěvu. :-) 

Váš výtvarník řezbář Pavel Kůla